משחקי תנועה לגיל הרך

דף הבית >> משחקי תנועה לגיל הרך

משחקי תנועה להורים וילדים בגיל הרך:
  • גילאי  שנתיים- שלש
  • גילאי שלש - ארבע.  

1. סדנאות קיץ בתנועה בחודש יולי בימי שלישי במועדון הספורט "אליאנס" ובימי רביעי ב"הדר אפקה"

2. חוג משחקי תנועה בשנה"ל תשע"ח:  
במועדון הספורט "אליאנס" בימי שלישי 16:15/ 17:30
                                                             במועדון הספורט "הדר אפקה" בימי ראשון ב 16:30
3. משחקי תנועה לילדים בגיל הרך בגני ילדים

 

התעמלות ומשחקי תנועה  לילדים בגיל הרך בגישה הדינמית בהנחיית איריס מלכא.

מפגשים ייחודיים  להורים וילדים  בגיל הרך בתנועה, ריקוד , מוזיקה ומשחק. שכלול היכולת בתחום המוטוריקה הגסה, המוטוריקה העדינה והתאום העצבי שרירי.

הילדים וההורים יתרגלו  ביחד מיומנויות מוטוריות בסיסיות. חיזוק, גמישות וקואורדינאציה בתנועה.
מושגים במרחב ומושגים בגופנו: שווי משקל, כוח, גמישות, תיאום עצבי- שרירי, קצב, ועוד המון הפתעות..  להתגלגל, לקפוץ, להעמיס משקל על הידיים, להתנועע בחופשיות ובהרמוניה גופנית.

בתנועה ובמוזיקה נחגוג את הסתיו והעלים הנושרים, את קפיצות טיפות הגשם הראשונות,  את הרוח שמתנועעת בחוזקה ובליטוף, את הקיץ והים והגלים, הילדים יחגגו יחד בתנועה את החגים, ועוד ארועים מרגשים בפעם הראשונה של החיים.

חוג תנועה יצירתית לגיל הרך עם ההורים מאפשר מפגש מיוחד וייחודי להורה ולילד מחבר בינהם בחוויה חיובית ונעימה ויחד הם לומדים דקלומים, ריקודים תנועות חדשות ומפגש עם חברים .

הגישה הדינמית מאפשרת לילדים בגיל הרך ללמוד כפי יכולתם ולהגיע לפתרונות תנועתיים ייחודיים להם. כל ילד/ה בהתאם לעצמו/ה. הילדים ילמדו ויתפתחו   נוכח גירויים ואתגרים סנסומוטוריים אתם ייפגשו בשיעורים. בגישה הדינמית כל ילד/ה לומד/ת את עצמו/ה. דרך המודעות העצמית הם לומדים את העולם, את גופם ומשכללים את יכולותיהם. הלמידה וההתפתחות מגיעים כבדרך אגב במשחקים, צחוק ועניין (:

 

התעמלות ומשחקי תנועה לילדים בגיל הרך בגני ילדים
(גילאי שנה וחצי עד 5 בקבוצות גיל מותאמות).


אימון גופני לילדים, תנועה יצירתית לגיל הרך. חוג  שבו הילדים לומדים להרחיב את היכולות המוטוריות הבסיסיות. תנועה, חיזוק ,גמישות, קואורדינציה. הילדים לומדים  מיומנויות מוטוריות ספציפיות: התעמלות, גלגולים, העמסת משקל על הידיים, שווי משקל באופנים שונים, גמישות, כח, עבודה עם אביזרים מעניינים, עם מקצבי מוסיקה שונים. האימון מותאם ליכולת הילדים בגיל הרך ומשלב דמיון, צחוק והנאה (:

בחוג תנועה לילדים בגיל הרך הילדים משפרים את הביטחון העצמי את השליטה הגופנית והם נפגשים עם חברים נוספים ולומדים להתנועע ביחד.

בהנחיית איריס מלכא: מורה לחינוך גופני ותנועה, וותיקה ומנוסה, בוגרת סמינר הקיבוצים, בעלת תואר שני במסלול פעילות גופנית לבריאות, מנחת קבוצות, גננות, גני ילדים רגילים, ילדים מחינוך מיוחד והתעמלות בריאותית לילדים ולמבוגרים.

 
לייבסיטי - בניית אתרים