קורסים למורים

1. הקורס תנועה והתפתחות סנסומוטורית בגיל הרך - יקנה ידע רחב, מעמיק ועדכני בתחום ההתפתחות הסנסומוטורית מלידה עד גיל 8. בנוסף, בקורס הסטודנטיות/ים יתרגלו באופן מעשי ויחוו את שלבי ההתפתחות המוטורית של הילדים בגיל הרך וישכללו את היכולות הגופניות האישיות שלהם, המודעות הגופנית, השימוש בקול, הנשימה והקואורדינציה. 

בקורס נלמד אופני תרגול מגוונים לעבודה בתנועה עם הגיל הרך ויכלול משחקי תנועה אשר תומכים בהתפתחות הסנסומוטורית, הקוגניטיבית, הרגשית והחברתית של הילדים בגיל הרך. בקורס יינתנו רעיונות ואפשרויות מגוונות למשחקי תנועה עם מוזיקה ואביזרים יצירתיים, מקצבים, דקלומים, ופעילויות מהנות אשר מותאמות לשלבי ההתפתחות המוטורית של הילדים בגיל הרך ולעבודה משותפת של הורים וילדים בגיל הרך.

מוזמנים ליצור קשר כאן להתעדכן במועדי הרישום לקורסים והשתלמויות למורים בקרוב -  

ההרשמה החלה לקורס פרונטלי שיתקיים בהדר יוסף בתל אביב והוא מיועד לאנשי חינוך/ מורים לחינוך גופני/ פיזיותרפיסטים ומטפלים.

2. קורס תנועה, יציבה וקואורדינציה מתקדמת למבוגרים - יקנה ידע מעמיק, רחב ועדכני בתחום התנועה, הגמישות, כוח השריר, היציבה, שיווי המשקל, הקואורדינציה, הבריאות ורווחת החיים בגיל המבוגר.

בקורס הסטודנטיות/ים ילמדו שיעורי תנועה מעשיים אשר כוללים עבודה מעמיקה על יכולת השרירים והמפרקים, היציבה, והקואורדינציה. הסטודנטיות/ים ילמדו להעביר שיעורי תנועה ייחודיים אשר משפרים את היכולות הללו בהמשך להבנה והעשרה התאורטית. 

הקורס מיועד למורים לחינוך גופני, אשר מעוניינים לעבוד עם מבוגרים, מורים למחול, מטפלים שעברו הכשרה, פיזיותרפיסטים שרוצים להעשיר את הידע והתרגול הגופני בהקשר של יציבה וקואורדינציה.

המעוניינים בפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר כאן